VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ

LED-osvetleni03

Činnost společnosti v oblasti veřejného osvětlení spočívá v kompletních dodávkách, tedy od návrhu technického řešení až po finální realizaci. A to jak u stávajícího osvětlení, tak při výstavbě nového.

V rámci technického řešení jsme schopni nabídnout kompletní služby. Od technické dokumentace, přes doporučenou konfiguraci nastavení, až po výběr nejideálnější technologie pro zákazníka.

Můžeme tak pomoci s rozdělením jednotlivých segmentů veřejného osvětlení a zajistit jejich oboustrannou komunikaci.

Při výstavbě veřejného osvětlení klademe důraz na vhodné použití moderních technologií jako šetrné výbojky, či LED světla.

Z vlastní zkušenosti víme, že kvalitní rekonstrukcí veřejného osvětlení je možné ušetřit 30 až 70 % energie a tím vlastně i vašich peněz!

Příklad:

Zákazník chce osvětlit dvě ulice. Ulici A a ulici B. V ulici A chce využit osvětlení LED kvůli větší hustotě sloupů a v ulici B chce využít výbojek, protože je to hlavní silnice a je nutné, aby světlo mělo větší rozptyl. Ulice A je vedlejší ulice a proto se zákazníkem navrhneme řešení, kdy světla budou svítit jen po určitou dobu a v pozdějších hodinách jen když dojde k aktivaci ukrytého čidla (např. Pohybem) Systém připojíme na počítač a zákazník tak získá jednoduchý a snadno ovladatelný přístup k celé síti. Tím pádem nejenže ví téměř ihned o závadě některého z Bodů, ale je schopný zasáhnou do konfigurace, body vypnout či trvale aktivovat.

Pokud využijete komplexní systém společnosti Extra NET s.r.o. tak nejenomže získáte moderní sofistikované řešení, ale pomůžete přírodě a v neposlední řadě ochráníte svou peněženku.