Tvorba E-shopů na míru

Úspora financí

Opencart je výborným řešením pro on-line prodej , je zcela zdarma a spadá do open source systémů. Díky open source je Opencart zcela zdarma, bez licence nebo dalších instalačních poplatků. Je plně přizpůsobitelný, jak vizuálně a funkčně a těží z velkého společenství, které se zabývá rozvojem, aniž by byl závislý na jednom poskytovateli služeb.
Opencart vysvětluje svůj úspěch tím, že zvyšuje svou nezávislost, kterou přináší svým uživatelům.
Nejen, že můžete mít plnou kontrolu nad správou vašeho internetového obchodu i když nemáte znalosti programování, ale můžete také využít silné komunity odborníků, kteří neustále vyvíjí nové moduly a návrhy, aby byl váš e-shop přesně takový, jaký chcete aby byl.

Přizpůsobení dle požadavků

Opencart jasně odděluje vizuální část a obsah vašeho internetového obchodu. To vám umožní jednoduše změnit grafickou podobu vašeho webu, aniž by tím byla dotčena jeho strukturu a informace obsažené v databázi.
Pro odlišení se od ostatních obchodů, můžete si koupit šablony speciálně navrhnuté pro Opencart, které si pak můžete nainstalovat sami na vašich stránkách. Neváhejte nás kontaktovat pro bezplatnou cenovou nabídku.

Ukázka našich E-shopů

Obchodnak.cz        extrashop